Конкурс на здобуття стипендій для навчання в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде

До уваги студентів НТУ
Національний транспортний університет  і
Університет сталого розвитку м. Еберсвальде
(Hochschulefür Nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Німеччина)
оголошують конкурс
на здобуття стипендій для навчання
в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина)
за програмою Євросоюзу Еразмус+(напрям КА1)

Конкурс оголошується на здобуття стипендій для навчання у весняному семестрі 2022-2023 н.р. за такими
програмами:

Програми навчання англійською мовою:

1. Бакалаврська програма «International Forest Ecosystem Management»

Мова навчання – англійська (В2) або німецька (С1).

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3 курсів денної форми навчання за спеціальностями 073 «Менеджмент», 101 «Екологія», 183  «Технології захисту навколишнього середовища»,

1. Магістерська програма «Forest Information Technology»

Мова навчання – англійська (В2).
До участі в конкурсі допускаються студенти першого курсу магістратури денної форми навчання за спеціальностями 073 «Менеджмент»,  101 «Екологія», 122 « Комп’ютерні науки», 183  «Технології захисту навколишнього середовища».

1. Магістерська програма  «Global Change Management »

Мова навчання – англійська (В2).
До участі в конкурсі допускаються студенти першого курсу магістратури денної форми навчання за спеціальностями 073 «Менеджмент», 101 «Екологія», 183  «Технології захисту навколишнього середовища».

1. Магістерська програма«Forestry System Transformation»

Мова навчання – англійська (В2).
До участі в конкурсі допускаються студенти першого курсу магістратури денної форми навчання за спеціальностями  051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 101 «Екологія», 183  «Технології захисту навколишнього середовища».

1. Магістерська програма«Biosphere Reserves Management»

Мова навчання – англійська (В2).
До участі в конкурсі допускаються студенти першого курсу магістратури денної форми навчання за спеціальностями 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 101 «Екологія», 183  «Технології захисту навколишнього середовища».

1. Магістерська програма «Sustainable Tourism Management»

Мова навчання – англійська (В2).
До участі в конкурсі допускаються студенти першого курсу магістратури денної форми навчання за спеціальностями 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 101 «Екологія», 183  «Технології захисту навколишнього середовища», 242 «Туризм».

1. Магістерська програма «Sustainable Entrepreneurship & Social Innovation»

Мова навчання – англійська (В2) або німецька (С1).

Терміни навчання: 20 березня – 4 серпня 2023 р.

Навчання фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+. Стипендія передбачає покриття витрат на проживання в Німеччині в сумі 850 євро на місяць і витрат на проїзд у сумі 275 євро.

ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Подання документів здійснюється онлайн через реєстрацію за посиланнями: англійською мовою