«Концерт-конкурс. Дебют» факультету транспортного будівництва

24 жовтня 2018 року в актовій залі Національного транспортного університету відбувся «Концерт – конкурс. Дебют» факультету транспортного будівництва.

Концерт було присвячено прийдешньому професійному святу дорожників. Ведучими були студенти факультету Боднар Олена група ГЗ-ІІІ-2 та Селещук Олександр група ОМ-ІІІ-1тех, які вміло представляли номери в жартівливій формі.

Концерт пройшов на одному подиху. Кожний номер – окремий маленький спектакль, в який артисти вклали своє серце, вогонь душі та талант. Було представлено 14 концертних номерів, які відображали тематику свята.

Відкрили концерт дівчата з групи ГЗ-ІІ-1 Семенькова Катерина та Фоменко Галина, а також професійна виконавиця Марченко Катерина з піснею «Марш дорожників», автором якої є професор  О.А. Білятинський. Цей номер виконувався поза конкурсною програмою, але за рішенням журі здобув гран-прі конкурсу!

В Україні вітають не тільки піснею, але й яскравими народними танцями. Студент групи БІ-І-2 Стременний Олександр, студентка групи БІ-ІІ-1 Бринза Тетяна та студентка групи ГЗ-ІІІ-1 Шпак Анастасія вразили глядачів українським народним танцем.

Запальний сучасний танець в стилі hip hop та jazz funk представив колектив Gold під керівництвом студентки ТК-ІІІ-1 Макабули Софії.

Про нелегке життя студентів у гуртожитку та в навчальних аудиторіях університету в музичній мініатюрі повідали студенти груп ГЗ-ІІІ-1, 2. Було висвітлено актуальні проблеми заторів на автодорогах та громадського транспорту нашого міста.

Про те, як відпочивають студентки на перервах між університетськими парами, в танцювальному номері  з елементами vogue dance та jazz funk показала студентка ТК-ІІІ-1 Макабула Софія.

Неочікуваний виступ інженера-фокусника, студента БІ-ІІ-1 Тухто Богдана одностайно здобув приз глядацьких симпатій.

Зворушливий вірш професора О.А. Білятинського у виконанні студентки ГЗ-ІІІ-2 Боднар Олени, який був присвячений рідному університету, викликав хвилю почуттів у глядачів.

Романтичні стосунки в танцювальному номері контемпорарі показали студентка групи ГЗ-ІІІ-1 Шпак Анастасія та студент групи АА-І-2 Габрієль Данило.

Феєричний танцювальний номер з елементами hip hop представили студенти груп:  БІ-ІІ-1 Бринза Тетяна,  ГЗ-ІІІ-1 Шпак Анастасія та  БІ-І-2 Стременний Олександр.

Сонячний  jazz-modern сонячної студентки групи  БІ-ІІ-1 Бринзи Тетяни викликав багато позитивних почуттів.

Свято продовжив рухливий rock-n-roll у виконанні дуету: студентки групи  БІ-ІІ-1 Бринзи Тетяни та студента групи БІ-І-2 Стременного Олександра.

Завершенням конкурсної частини став флеш-моб, в якому прийняли участь студенти та глядачі, а також привітальна презентація з прийдешнім Днем дорожника та автомобіліста.

По завершенні концерту виступили друзі факультету – вихованці спеціалізованої школи № 96 ім. О.К. Антонова з патріотичною піснею «Десь по світу».

Ні для кого не секрет, щоб провести цей важливий концерт цікаво і оригінально, необхідно заздалегідь до нього підготуватися, підготувати сценарій, працювати з учасниками, поставити номери, підготувати декорації. Тому було відмічено вклад викладачів факультету, які направляли та розвивали творчі здібності студентства та вручено почесні дипломи:доценту кафедри транспортного будівництва та управління майном Харченко Анні Миколаївні, доценту кафедри опору матеріалів та машинознавства Кондрюковій Ірині Олексіївні та доценту кафедри проектування доріг, геодезії та землеустрою Додух Катерині Михайлівні.

Були висловлені слова подяки та вручені пам’ятні дипломи всім учасникам та нашим гостям, серед яких спеціалізована школа № 96 ім. О.К. Антонова в особі Ласькової Яни Анатоліївни та Марченко Катерина Олександрівна, які допомагали в організації «Концерт – конкурсу. Дебют», підтримували студентство нашого факультету, приймали безпосередню участь в представлених виступах.

За результатом проведення «Концерт – конкурсу. Дебют» були обрані  найкращі номери. Для оголошення результатів та нагородження на сцену були запрошені проректор з навчальної роботи Грищук Олександр Казимирович та декан факультету транспортного будівництва Славінська Олена Сергіївна.

Бронзову медаль за третє місце отримали дівчата з колективу Gold під керівництвом студентки  Софії Макабули.

Срібну медаль за друге місце виборов український танець у виконанні Бринзи Тетяни, Шпак Анастасії та Стременного Олександра.

Золоту медаль за перше місце здобули Бринза Тетяна, Шпак Анастасія та Стременний Олександр з танцювальним номером «Дівчата на вечірці».

Титул Міс ФТБ виборола студентка групи ГЗ-ІІІ-1 Шпак Анастасія, а Містером ФТБ став студент групи БІ-І-2 Стременний Олександр.

Свято закінчилося привітанням проректора з навчальної роботи Грищука Олександра Казимировича та  декана ФТБ Славінської Олени Сергіївни всіх присутніх з чудово проведеним концертом.