СТАРОСТАТ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП ПЕРШОГО КУРСУ

18 жовтня 2018 року у залі садінь Вченої Ради представники адміністрації, керівники студентських організації і структурних підрозділів Університету ознайомили старост академічних груп першого курсу із широким спектром можливостей, які надає студентам навчання у Національному транспортному університеті. Зауважимо, що цього річ присягу студента НТУ прийняли близько тисячі першокурсників, які сформували 40 академічних груп.

«Саме в НТУ Ви отримаєте можливість розкрити свій науковий і творчий потенціал. Пам’ятайте, що від Вас залежатиме наскільки успішним і комфортним буде Ваш шлях до освіти та науки. Тож будьте активними, цікавтесь життям Університету і старанно навчайтесь», – наголосив проректор з навчальної роботи Олександр Казимирович Грищук, звертаючись до першокурсників.

Також Олександр Казимирович ознайомив присутніх з умовами надання соціальних та академічних стипендій.

Проректор з навчальної роботи та соціально-економічного розвитку Булах Олександр Іванович та директор студентського містечка Черній Світлана Вікторівна повідомили студентам про особливості умов проживання у гуртожитках та основні правила внутрішнього розпорядку у студмістечку.

Голова Ради студентського самоврядування Андрій Сергійович Басько розповів старостам про додаткові можливості для розвитку особистості й ознайомив студентів із перспективами, які відкриває перед молоддю навчання в Університеті, принципами і цінностями академічного середовища.

Голова Первинної профспілкової організації студентів Олексій Іванович Кущ закликав брати активну участь у громадському житті НТУ.

Директор центру міжнародної освіти Дудник Олексій Сергійович, наголосив, що в Університеті навчається велика кількість студентів з різних країн світу, тож ми маємо взаємодіяти та сприяти їх адаптації та розвитку в нашому середовищу.