Координаційна зустріч учасників міжнародного проекту «SmaLog» Erasmus+/КА2

На початку серпня відбулась координаційна зустріч учасників міжнародного проекту «SmaLog» Erasmus+/КА2, яка пройшла у Харківському національному університеті міського господарства імені О.МБекетова.

В Національному транспортному університеті проект «SmaLog»  реалізується на кафедрі транспортних систем та безпеки дорожнього руху.

У роботі координаційної зустрічі взяли участь завідуючий кафедрою транспортних систем та безпеки дорожнього руху – професор, д.т.н. Поліщук В.П. та доценти кафедри – к.т.н. Куницька О.М. і к.т.н. Янішевський С.В.

Під час роботи були розглянуті презентації навчальних планів та навчальних програм всіх учасників проекту (6 українських та 2 грузинських вищих навчальних заклади), питання співпраці між викладачами університетів, розробки курсу дистанційного навчання, спеціальні напрямки мобільності та фінансовий менеджмент.

Також, під час зустрічі відбулися лекції-презентації від провідних науковців університетів Італії та Німеччини, а саме:

• «Smart and sharing mobility in the 21-st century», Prof. Agostino Nuzzolo, University of Rome Tor Vergata
  • «Urban Safety in the 21st century», Prof. Luca Persia, Sapienza Università di Roma
  • «Digital teaching – International Recognition of Engineering Education», Prof. Norbert Gruenwald, Hochschule Wismar University of Applied Sciences Technology, Business and Design