Координаційна зустріч учасників Проекту TEMPUS CERES

«Центри підтримки молодих вчених» (544137-TEMPUS-1-2013-1-SK-TEMPUS-JPHS “CERES” Centers of Excellence for Young RESearchers – CERES)

24-26 квітня 2017 року в Падерборнському університеті (Федеративна Республіка Німеччина) робоча група Національного транспортного університету приймала участь у координаційній зустрічі учасників проекту Centers of Excellence for young RESearches (CERES) підтримки науково-дослідної роботи молодих вчених.

Під час зустрічі були представлені доповіді та обговорені питання функціонування та першого досвіду використання Ceres-порталу для цільових груп молодих вчених, викладачів ВНЗ та науково-виробничих підприємств. Піднімались проблеми розвитку та функціонування Ceres-журналу та інтернет-сайту для молодих вчених. Учасників зустрічі привітала декан факультету економіки та бізнесу професор, доктор Карен Сюреш-Слоан та провідні фахівці Падерборнського університету.