День народження факультету менеджменту, логістики та туризму.

20 квітня 2017 року факультет менеджменту, логістики та туризму святкував річницю свого заснування. До дня народження факультету в холі актової зали була розміщена виставка фотографій, а в актовій залі Національного транспортного університету відбувся святковий концерт. На святкуванні були присутні ректор університету Дмитриченко Микола Федорович, декани всіх факультетів, завідувачі кафедр факультету менеджменту, логістики та туризму, викладачі та студенти.

Зі словами привітання виступив ректор Дмитриченко М.Ф. та нагородив подяками і змістовними подарунками найкращих студентів за спеціальностями факультету, які займають найвищі позиції рейтингу успішності за результатами конкурсу ТОП-4 та найкращу групу факультету ЛГ 3-2.

Відбувалося нагородження переможців у Всеукраїнській Олімпіаді з логістики, ІV Міжнародної олімпіади з менеджменту серед молоді, універсіаді «Здоров’я» серед науково-педагогічних працівників та співробітників НТУ, олімпіаді з англійської мови та туризму.

До дня факультету студенти всіх спеціальностей підготували привітання у вигляді запальних танців та пісень. Бажаємо подальших досягнень та звершень факультету менеджменту, логістики та туризму в майбутньому!