Всеукраїнський форум «Освіта для збалансованого розвитку»

«У нас є все, що потрібно активній молоді: знання, досвід, можливості та успіх. З нами весело, цікаво і науково-пізнавально. Наш освітній дім – Національний транспортний університет» – такими словами студенти-екологи разом з викладачами та співробітниками кафедри екології та безпеки життєдіяльності автомеханічного факультету Національного транспортного університету вітали відвідувачів ІІІ Всеукраїнського форуму «Освіта для збалансованого розвитку». Пленарна сесія: «Стратегія сталого розвитку України на період до 2030 року: завдання освіти щодо її реалізації», що відбувся 12-13 квітня 2017 року у м. Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України.

Для презентації діяльності університету наші активісти підготували для виставки «Освіта для збалансованого розвитку» інформаційний стенд, де на широкий огляд були представлені матеріали міжнародних науково-практичних конференцій екологічного напряму за участю екологів НТУ, колективні монографії з роботами науковців університету, серед яких «Вища освіта України: ризики, сподівання, успіхи».

Учасники та гості форуму зацікавились матеріалами науково-технічного збірника «Вісник Національного транспортного університету», новими впровадженнями міжнародних проектів, навчально-методичними розробками для роботи зі студентами, матеріалами газети «Автодорожник».

Особливу увагу присутніх привернули інформаційні плакати (фотозвіти) проектно-екологічних заходів, організованих для студентів спеціальності «Екологія».