logo

«Макет-конкурс 2019»

22 травня на факультеті транспортного будівництва на базі кафедри Опору матеріалів та машинознавства другий рік поспіль пройшов «Макет-конкурс 2019», на якому студенти демонстрували свої моделі ферм, мостових переходів та проводили випробовування їх на міцність.

Метою проведення  конкурсу в НТУ було залучення студентства будівельного напрямку до світових тенденцій, а також, отримання ними досвіду макетування «справжніх» конструкцій і можливості безпосереднього аналізу найбільш вигідних конструктивних рішень.

Відкрив «Макет-конкурс 2019» ректор Дмитриченко Микола Федорович, а також були присутні декан факультету транспортного будівництва Славінська Олена Сергіївна, заступники декана ФТБ Бубела Андрій Володимирович та Цибульський Віталій Миколайович, заступники  декана автомеханічного факультету Добровольський Олександр Сергійович та Цюман Микола Павлович, а також викладачі кафедр.

У присутності ректора були проведені випробування з руйнування моделей та визначені переможці конкурсу. В номінації «Найоригінальніша модель» – модель команди студентів Тамояна Торна Гагіковича, Лисюка Віталія Андрійовича та Карпенка Івана Анатолійовича, в номінації «Найміцніша модель» – модель команди студентів Будлянцева Богдана Олександровича (АМФ), Вегеренка Івана Анатолійовича та Кусай Анни В’ячеславівни.

Дипломи та кубки переможцям вручив ректор НТУ Дмитриченко М.Ф., в свою чергу РСС факультету транспортного будівництва відзначило переможців білетами в кінотеатр. Також ректор пообіцяв подальше сприяння проведенню «Макет-конкурсів» в нашому університеті та висловив побажання щодо участі наших студентів у Міжнародних змаганнях.

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО