Національний транспортний університет на благодійному фестивалі «МАМА + Я»

16 травня 2019 року Національний транспортний університет на запрошення благодійної організації «БФ «МАМА + Я» та Київського міського центру зайнятості взяв участь у широкомасштабному благодійному фестивалі «МАМА + Я», спрямованому на допомогу дітям-сиротам, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу.

Такі фестивалі для успішної соціалізації, розвитку, профорієнтації дітей-сиріт та адресної допомоги їм проходять починаючи з 2006 року у містах Дніпро, Запоріжжя та Кропивницький. Цього року фестиваль вперше відбувся у Києві, у Національному комплексі «Експоцентр України».

На фестивалі університет представляли працівники:

Володимир Данилович Мусійко, завідувач кафедри дорожніх машин;

Микола Петрович Кузьмінець, завідувач кафедри комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну;

Ігор Андрійович Лоза, завідувач кафедри теоретичної та прикладної механіки;

Галина Андріївна Філіпова, професор кафедри автомобілів;

Віталій Васильович Сімоненко, доцент кафедри дорожніх машин;

Ніна Григорівна Марченко, доцент кафедри опору матеріалів і машинознавства;

Аліна Петрівна Джурило, доцент кафедри іноземної філології та перекладу;

Вікторія Вікторівна Єнакієва, старший викладач кафедри туризму;

Горковенко Олег Володимирович, асистент кафедри дорожніх машин;

Володимир Олексійович Долгіх, асистент кафедри комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну;

Микола Романович Кудренок, асистент кафедри комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну;

Наталія Петрівна Чиженко, асистент кафедри дорожньо-будівельних матеріалів і хімії;

Владислав Олександрович Кошарний, асистент кафедри туризму;

Ольга Євгенівна Шевченко, асистент кафедри конституційного та адміністративного права;

Сергій Олександрович Балицький, інженер кафедри дорожніх машин;

Володимир Федорович Артемчук, начальник відділу технічних засобів навчання;

Олексій Федорович Насонов, керівник мотокоманди НТУ,

та студенти:

Маргарита Єрьоміна (група ДН-1-1);

Олександра Стадніцька (група ДН-1-1);

Анастасія Толкачова (група ДН-1-1);

Богдан Будлянцев (група ПМ-IІ-1тех);

Юлія Буркова (група ТР-IV-1);

Анастасія Вороніна (група ТР-IV-1);

Ірина Гавриленко (група ТР-IV-1);

Марина Остапенко (група ТР-IV-1);

Тетяна Ткаченко (група ТР-IV-1);

Валерія Мішина (ДВНЗ «КТЕК» НТУ), учасник мотокоманди НТУ, багаторазова чемпіонка України з мотокросу.

Працівники та студенти запропонували гостям фестивалю майстер-класи:

«Моделювання будівельних конструкцій»,

«Трансформація площини в об’ємну форму»,

«Авторський портрет»,

а також виставку «Мінерали, що нас оточують»,

туристичну лотерею

та вікторину «Що ти знаєш про Німеччину?».

або у сідлі гоночного мотоцикла.

Представлені університетом майстер-класи та техніка не просто сподобались дітям – вони були просто у захваті і не хотіли залишати локацію університету, не завершивши власноручного створення моделі моста

або яскравого малюнка

або без свого авторського портрета.

Сподіваємось, що хлопчики та дівчатка, які того дня створювали разом з викладачами та студентами університету фантастичні моделі мостів, уявляли себе володарями найсучаснішої техніки, пробували свої сили у художній творчості або спостерігали за роботою художників – викладачів університету – колись у майбутньому оберуть одну зі спеціальностей нашого закладу освіти.

Засновники фестивалю щиро дякували університету та відзначили його участь Дипломом почесного мецената.