«Міс та Містер НТУ – 2019»

21 березня 2019 року в актовій залі Національного транспортного університету відбувся феєричний конкурс краси та творчості «Міс та Містер НТУ – 2019». Для кожного з учасників цей конкурс став нагодою  повірити у свої сили та  реалізувати свій творчий потенціал.

У конкурсі приймали участь десять  учасників (п’ять  найпривабливіших дівчат та п’ятеро харизматичних хлопців), які вражали суддів та гостей грацією, ніжністю, силою, розумом та талантами, щоб довести, що саме вони варті титулу «Міс та Містер НТУ 2019»!

Факультет менеджменту, логістики та туризму представляли Курганська Владислава та Биченок Даниїл; факультет транспортних та інформаційних технологій – Корнієнко Роман та Ветух Олеся; факультет економіки та права – Можарівська Ірина та Пазленко Олександр; факультет транспортного будівництва – Шпак Анастасія та Стременний Олександр; автомеханічний факультет – Бівалькевич Анна та Габріель Данило.

До журі увійшли ректор та декани усіх факультетів.

На учасників чекали неабиякі випробування. Перший конкурс «Візитка» вимагав від конкурсантів відрекомендувати себе у форматі відеокліпу на українську пісню. Справжньою родзинкою конкурсу був весняний вальс, який танцювали всі учасники конкурсу. Він продемонстрував витончене поєднання дівочої грації та чоловічої сили.

Інтригуючим, хвилюючим та вирішальним моментом конкурсу стало оголошення переможців. За результатами конкурсу, головні титули вибороли: Курганська Владислава – «Міс НТУ 2019» та Корнієнко Роман – «Містер НТУ 2019»; Бівалькевич Анна – «Віце-Міс НТУ 2019» та Пазленко Олександр – «Віце-Містер НТУ 2019».  Переможці  конкурси отримали від ректора грошові сертифікати та цінні подарунки.

Вітаємо переможців!