22-25 листопада 2016 року в Національному транспортному університеті відбулася Міжнародна конференція «Сучасні методи і технології проектування, будівництва, експлуатації автомобільних доріг, споруд на них та управління проектами їх розвитку».

Привітанням та вступним словом роботу конференції відкрив ректор Національного транспортного університету Дмитриченко М.Ф.

inter-conf

Представники Державного агентства автомобільних доріг України (Цинка А.О. – начальник відділу науково-технічних досліджень та ціноутворення Департаменту розвитку мережі доріг; Юрченко А.С. – заступник начальника Управління інвестиційної політики та міжнародних зв’язків – начальник  відділу впровадження проектів МФО; Швиденко С.М. – головний спеціаліст Відділу державних закупівель) та Державного підприємства «Державний дорожнiй науково-дослiдний iнститут iменi М.П. Шульгiна» (Нагайчук В.М. – директор ДП «ДерждорНДІ»; Безуглий А.О. – заступник директора з наукової роботи ДП «ДерждорНДІ») наголосили на стані та перспективах розвитку дорожнього господарства України, науково-технічного забезпечення дорожніх робіт та представили програму розвитку доріг України.

inter-conf-1

inter-conf-2

inter-conf-3

inter-conf-4

В обговоренні проблем та перспектив розвитку дорожньо-будівельного комплексу взяли участь науковці навчальних закладів, науково-дослідних інститутів та представники виробництва міст Києва, Харкова, Одеси, Львова, Падерборна (Німеччина), Жиліна, Братислави (Словаччина), Брно (Чехія) та ін. Науковцями було представлено 73 доповіді. У конференції активну участь прийняли молоді вчені та студенти.

inter-conf-6

inter-conf-5

В ході проведення конференції в результаті реалізації проекту TEMPUS CERES: Центри передового досвіду для молодих вчених (Centers of Excellence for young RESearchers, реєстраційний номер 544137-TEMPUS-1-2013-1-SK-TEMPUS-JPHES) були представлені стендові доповіді молодих вчених.

ceres-ntu

За результатами конференції підготовлено наукові статті, які будуть опубліковані у випусках науково-технічного збірника наукових праць «Автомобільні дороги і дорожнє будівництво».