logo

Міжнародний форум «Innovation Market»

innovation-market22 – 24 листопада 2016 року Національний транспортний університет прийняв участь у Міжнародному форумі «Innovation Market», організованому Міністерством освіти і науки, Міністерством економічного розвитку і торгівлі разом з НАНУ та провідними вищими навчальними закладами України.

Метою участі було налагодження ділових контактів з вітчизняними та зарубіжними партнерами для трансферу технологій з подальшою  їх комерціалізацією та просуванням на національні та міжнародні ринки.

Ділова програма форуму включала конференції з питань інноваційного розвитку університетів, а також круглі столи з вироблення практичних рекомендацій у сфері трансферу та комерціалізації наукових проектів.

На стенді Національного транспортного університету було представлено етапи створення та функціонування в єдиному інформаційному середовищі університету «Системи трансферу енерго- та ресурсозберігаючих технологій для розвитку дорожньо-транспортного комплексу України». База даних системи включає 340 технологічних пропозицій, ознайомитися з інформацією можна на сайті www.urtc.ntu.edu.ua.

За участь у форумі університет отримав Сертифікат «Innovation Market».

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО