Міжнародна конференція «Управління бізнес-процесами та технологічними інноваціями в сучасних умовах та в післявоєнний період»

10-11 жовтня 2023 року в Національному транспортному університеті у змішаному режимі відбулась Міжнародна конференція «Управління  бізнес-процесами та технологічними інноваціями в сучасних умовах та в післявоєнний період».

Вступним словом роботу конференції відкрила проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Олена Славінська.

З початком роботи учасників конференції привітали директор ДП «ДерждорНДІ», кандидат економічних наук, доцент Артем Безуглий, декан факультету менеджменту логістики і туризму, кандидат технічних наук, професор Олена Бакуліч.

Серед учасників конференції представники 63 закладів вищої освіти з 20 областей України, 13 Європейських університетів з Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії, Естонії, Грузії, Ірландії, а, також наші стейкхолдери з провідних підприємств України.

На конференції заслухано понад  70 доповідей та повідомлень з проблем управління бізнес-процесами, маркетингу в умовах формування цифрового середовища,  стратегічно – орієнтованого управління проєктами, програмами і портфелями проєктів, логістики і управління ланцюгами постачань,  фінансово-аналітичних і облікових процесів в управлінні різних сфер економічної діяльності, євроінтеграційних аспектів у сфері туризму, інтенсифікації іншомовної професійної підготовки фахівців сфери бізнесу за  участі 12 докторів наук, 41 кандидата наук, 10 аспірантів і здобувачів, 22  студентів.

Матеріали конференції розміщені на сайті університету.