У рамках виконання міжнародної програми Erasmus+ проєкту «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE Nr. 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP), професор кафедри філософії та педагогіки Халідахон Бахтіярова та завідувачка кафедри іноземної філології та перекладу Леся Шевчук взяли участь у координаційному воркшопі, що відбувся 04.10.23-07.10.23 у м. Фраскаті (Італія).

Увагу було скоординовано на результатах проєкту, викликах та завданнях на майбутнє, індикаторах сталого розвитку результатів проєкту на партнерських засадах. Акцент поставлено на дисимінації одержаних результатів та можливостях їх подальшого впровадження в освітній процес підготовки фахівців професійної освіти. Учасниками воркшопу презентовано доповідь, що засвідчує сучасний стан, плани на майбутнє, очікувані виклики, що реалізуються на партнерських засадах в Національному транспортному університеті: розвиток та впровадження досягнень майбутніх сталих результатів та виконання завдань.

Результатом воркшопу є подальша участь у модернізації та вдосконаленні змістовної частини існуючих стандартів за спеціальністю 015 «Професійна освіта».