Відкрита лекція від представників інженерної компанії PROGRESSTECH UKRAINE

В Національному транспортному університеті, за ініціативи викладачів кафедри двигунів і теплотехніки, відбулась зустріч представників інженерної компанії Прогрестех-Україна зі студентами автомеханічного факультету та факультету транспортного будівництва. З відкритою лекцією виступив заступник директора Прогрестех-Україна по роботі з персоналом Максим Гладський.

Прогрестех-Україна розробляє інженерні й ІТ рішення для підприємств високотехнологічного сектору економіки. Має у своєму штаті більш як 1000 інженерів і програмістів та є найбільшим у Центральній і Східній Європі постачальником послуг для корпорації Boeing. Представник компанії розповів студентам НТУ про сучасні підходи у проектуванні і створенні літаків, потребу в інженерах і можливостях, які є у випускників інженерних спеціальностей в Україні.

Максим Гладський пояснив, що компанія Прогрестех-Україна зацікавлена у висококваліфікованих фахівцях будь-яких інженерних спеціальностей, а не тільки авіаційних. Презентував програми навчання, які діють в компанії і основних вимогах до кандидатів на інженерні посади. Також Максим Гладський відповів на запитання студентів стосовно матеріального та соціального забезпечення працівників компанії.

Презентація зацікавила багатьох студентів і після її закінчення було здійснено домовленість щодо проведення виїзного заняття для студентів університету в офісі Прогрестех-Україна в якому інженери працюють над проєктами корпорації Boeing.