Професорові Національного транспортного університету призначено довічну стипендію Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2023 року № 858-р «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти» призначено довічно стипендії КМУ кращим науково-педагогічним працівникам закладів вищої освіти. Розпорядження Кабінету Міністрів України № 858-р від 29.09.2023 р.

Серед стипендіатів – Сахно Володимир Прохорович, 1940 року народження, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри «Автомобілів», академік Транспортної академії України, Заслужений працівник освіти України, Відмінник освіти України, Почесний працівник транспорту України; нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, Подяками Прем’єр-міністра України та Почесною відзнакою АсМАП України.

Володимир Прохорович у 1962 р. закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут (КАДІ), отримавши кваліфікацію інженера-механіка за спеціальністю «Автомобільний транспорт». Два роки працював в Павлодарському облавтотресті (Казахстан). У 1964 р. повернувся до КАДІ, став аспірантом кафедри «Автомобілів і тракторів», розпочав викладацьку діяльність. У 1973 р. захистив кандидатську дисертацію, а у 1991 докторську дисертацію. Із 1991 р. очолює кафедру автомобілів.

Автор та співавтор понад 300 науково-методичних праць, підготував доктора та 26 кандидатів технічних наук.

Щиро вітаємо Володимира Прохоровича з високою відзнакою, бажаємо міцного здоров’я, збереження невичерпної енергії, щастя, нових успіхів і творчих злетів, збагачення науки і практики новими досягненнями!