24 -25 листопада 2022 року в Національному транспортному університеті у змішаному режимі відбулась Міжнародна конференція «Впровадження інноваційних матеріалів і технологій при проєктуванні, будівництві та експлуатації об’єктів транспортної інфраструктури в рамках програми «Велике будівництво».

Матеріали конференції розміщені на сайті університету

Вступним словом роботу конференції відкрила проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Славінська Олена Сергіївна.

З початком роботи учасників конференції привітали декан факультету транспортного будівництва, доктор технічних наук, професор Бубела А.В., завідувач кафедри мостів, тунелів та гідротехнічних споруд, доктор технічних наук, професор Онищенко А.М., директор ДП «ДерждорНДІ», кандидат економічних наук Безуглий А.О., професор Університету Північ (Хорватія) Božo Soldo, директор ГС «Національна асоціація дорожників України» Березовський М.В.

На конференції заслухано 75 запланованих доповідей та повідомлень з удосконалення нормативної бази України з адаптацією до провідних Європейських та світових норм, аналізу методів оцінювання стану транспортних споруд, застосуванню інноваційних матеріалів і технологій при проєктуванні, будівництві та експлуатації об’єктів транспортної інфраструктури за участі 20 докторів наук, 26 кандидатів наук, 15 аспірантів і здобувачів, 10 студентів.