МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ В УНІВЕРСИТЕТІ

Міжнародний день туризму – дивовижне свято, яке закликає людей з усього світу поїхати відпочивати тільки своєю назвою. Таке торжество з’явилося досить давно, тому не дивно, що у нього з’явилася досить велика історія і чимало традицій. Тому, в Міжнародний день туризму кафедра «Туризм» за підтримки адміністрації університету та факультету менеджменту, логістики та туризму, ради студентського самоврядування провели виставку стінгазет «Туризм – 2018».

12 жовтня 2018 року в малій залі засідань Національного транспортного університету відбулось нагородження студентів, що прийняли участь у конкурсі, проявили свою креативність, творчість та обдарованість.

Заступник  декана факультету менеджменту логістики та туризму Харута В.С., Завідувач кафедрою туризму Ципко В.В. та Голова Ради студентського самоврядування університету Басько А.С. нагородили подяками ректора університету та цінними подарунками таких студентів:

Чепель Анну (ТР-І-1)

Торіну Уляну (ТР-І-1)

Іванову Владиславу  (ТР-І-2)

Невмержицьку Валерію (ТР-І-2)

Костенко Анну (ТР-І-2)

Мельнікова Дениса (ТР-І-1т)

Алєксєєву Серафиму (ТР-ІІ-1)

Джалалян Луізу (ТР-ІІ-4)

Бевз Сеніжану (ТР-ІІ-4)

Парійчук Ірину (ТР-ІІ-4)

Спонсором даного заходу виступив інтернет магазин «MOYO» – надійний партнер та помічник покупця. (www.moyo.ua)