logo

Mоніторинг проекту Еразмус+ Темпус CERES (м. Київ) НЕО в Україні

23 листопада 2018 року в залі засідань Вченої Ради НТУ відбулась моніторингова зустріч виконавців проекту TEMPUS CERES: «Центри передового досвіду для молодих вчених» Reg.no.544137-TEMPUS-1-2013-1-SK-TEMPUS-JPHES з представниками Національного Еразмус+ офісу в Україні (НЕО в Україні).

В програмі моніторингу впливу – оцінювання отриманих результатів завершеного проекту та забезпечення їх сталості. Метою моніторингу було ознайомлення із напрацюваннями, «продуктами» та результатами проекту, використанням придбаного обладнання в освітньому процесі, вивчити основні свідчення здійснюваного впливу проекту, реалізацію Плану поширення результатів та Плану забезпечення сталості проект.

В моніторинговій зустрічі брали участь як виконавці проекту від Національного транспортного університету, так і від інших університетів-учасників з Української сторони – Запорізького національного університету та Національної металургійної академії. Від НЕО в Україні були присутні Світлана Шитікова – координатор Проекту, та менеджери НЕО в Україні Вероніка Ткаченко та Катерина Жданова. Виконавцями проекту від України були представлені презентації, документи та матеріали про виконання, післяпроектне поширення та забезпечення сталості результатів проекту.

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО