Налагодження партнерства Національного транспортного університету та компанії НОВА ПОШТА

З метою налагодження партнерства, відбулась зустріч представників кафедри транспортних систем та безпеки дорожнього руху факультету транспортних та інформаційних технологій Національного транспортного університету з компанією НОВА ПОШТА.

Співпраця з Новою поштою – це не просто мрія, це – потреба навчальних закладів, що мають логістичні освітні програми. Адже Нова пошта є лідером ринку логістичних послуг України і створює логістику майбутнього, розробляючи і впроваджуючи інноваційні рішення. Переймати цей досвід та готувати достойних спеціалістів – є ключовою задачею для всіх, хто залучений у забезпечення освітніх програм «Транспортно-логістичні системи вантажних автомобільних перевезень» та «Розумний транспорт і логістика для міст» в Національному транспортному університеті.

Зустріч що відбулася, можна порівняти з подорожжю у майбутнє міської логістики. R&D Директор Нової пошти – Євгеній ХОМЕНКО показав проф. Оксані ГУЛЬЧАК та проф. Ользі КУНИЦЬКІЙ надсучасні ідеї, які компанія розробляє для покращення клієнтського досвіду. Ці рішення змінюють логістику, адже вони ґрунтуються на нових технологіях, світових тенденціях та новітніх матеріалах. Серед цих вражаючих розробок – «Проєкт робо-рука», «Проєкт дрон», система відео ідентифікації відвідувачів, встановлення Модульних мобільних відділень, інноваційне складське обладнання, тощо.

За результатами спілкування вирішено організувати студентські екскурсії до Київського інноваційного терміналу (КІТ) Нової пошти – перший термінал в новітній логістичній інфраструктурі Нової пошти, що здатний обробляти до 50 тис. посилок на годину.

Крім того, в процесі зустрічі було запропоновано Національному транспортному університеті стати членом Асоціації Учасників ринку робототехніки та автоматизованих систем (УРРАС), партнером якої є R&D департамент Нової пошти.  Асоціація є першою в Україні організацією, яка має намір об’єднати українські та зарубіжні компанії та стати координатором господарської діяльності учасників ринку робототехніки та автоматизованих систем в Україні, сприяючи розвитку наукових, науково-дослідних, інноваційних проектів націлених на створення сучасних технологій, стимулювання розвитку ринку робототехніки та автоматизації, в тому числі соціальних програм, з ціллю розвитку економіки України та майбутнього Українського суспільства та країни в цілому.

Окрім зазначених результатів, під час зустрічі були заплановані інші спільні активності, на реалізацію яких чекатимемо з нетерпінням.