Студенти Національного транспортного університету здобули перемогу в літній школі «Міська логістика: сьогодення та майбутнє»

З 28 червня по 5-те липня в онлайн форматі, на платформі Zoom, відбулася Літня школа «Міська логістика: сьогодення та майбутнє» в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова у межах проєкту EiT Urban Mobility, що фінансується ЄС.

Від Національного транспортного університету брали участь два студенти, які навчаються на магістратурі за освітньо-науковою програмою «Розумний транспорт і логістика для міст» – Максим ГОРБАТЕНКО та Данил КУЗЬМЕНКО.

Захід був присвяченим логістиці міста, а саме проблемам сьогодення та розвитку в майбутньому шляхом вивчення іноземного досвіду та створення власного. Саме тому, в літній школі були представлені доповіді європейських науковців:

• Рассел Томпсон, професор університету Мельбурна;
  • Neus Matamoros López, менеджер інноваційних проєктів;
  • Antonio Comi, професор університету інженерії Рима;
  • Katarzyna Janusz, EiT UM RIS Education Officer.

Також відбулись виступи українських експертів:

• Юрій Трембач, аналітик даних ПроМобільність;
  • Хоменко Євгеній, R&D директор Нової Пошти.

Студенти Літньої школи виконували конкурсне завдання, попередньо розділившись на команди. Кожна команда отримала завдання запропонувати та обґрунтувати захід (ініціативу) з міської логістики, що сприятиме сталому розвитку обраного міста в Україні. Під час вибору ідеї проєкту та оцінювання можливостей впровадження заходу рекомендувалось  брати до уваги теперішні військові умови у місті та можливості функціонування міста після війни.

Команди три дні розробляли та обговорювали кожну ідею, яку пропонували учасники в своїй команді, за результатами чого створювали презентації проекту.

Результат конкурсного завдання був доволі неочікуваним, оскільки всі ініціативи, які розробили команди по своїй суті є проривними. Магістри  програми «Розумний транспорт і логістика для міст» НТУ посіли друге призове місце з такими проєктами:

– Максим ГОРБАТЕНКО в складі команди, що розробляла проєкт «Введення зони платного проїзду для вантажного транспорту в центральну частину міста Харкова»

– Данил КУЗЬМЕНКО в складі команди що розробляла проєкт «Велосипедні перевезення майбутнього в місті Львів».

Кожна команда в результаті отримає грошову винагороду та сертифікати учасників літньої школи.

Вітаємо і щиро пишаємося нашими студентами!