Національний Олімпійський Комітет України назвав переможців ювілейного Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту» (15 листопада 2019 року).

Напередодні Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку Національний олімпійський комітет України продовжив добру традицію, започатковану 15 років тому, з проведення Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту».

За традицією учасників конкурсу гостинно приймав Університет державної фіскальної служби в Ірпені, що на Київщині.

На розгляд журі, до складу якого увійшли відомі телевізійники, уславлені олімпійці та спортивні фахівці, надійшло 52 сюжети та програми від 25 творчих колективів та окремих авторів з 15 регіонів країни.

На початку заходу до присутніх на святі звернувся президент НОК України Сергій Бубка. Він привітав учасників з професійним святом та відзначив їх вклад у популяризацію спорту, а також висловив окрему подяку за ініціативу проведення конкурсу колишньому голові Луганського відділення НОК України Миколі Кравченку і голові Київського обласного відділення Ігорю Малинському. За словами очільника НОК, попереду на журналістів чекає чимало роботи, адже наступний рік – Олімпійський.

«Переконаний, спорт повинен бути на телеекранах постійно, адже саме інформаційна підтримка, висвітлення олімпійських змагань і спортивних заходів, присутність на телеекранах спортивних новин мають величезне значення у популяризації здорового способу життя та виховання здорової української нації. Україна – велика спортивна країна, яка повинна любити спорт, займатися спортом та бути здоровою!», – підкреслив Сергій Бубка.

Серед переможців конкурсу «Світ спорту» в номінації «За краще висвітлення спортивного життя регіону» визнано Національний транспортний університет з врученням за 1 місце оригінальної статуетки та грамоти НОК України.

У заході взяли участь уславлені олімпійці: Наталія Добринська, Олександр Абраменко, Олена Говорова, Валерій Андрійцев, Юлія Прокопчук, Федір Лащонов й провідні телевізійні журналісти, фахівці сфери та інші.

«За найкраще висвітлення спортивного життя регіону»

«Підкорювачі стрімких трас» https://youtu.be/8TfsEcKwoBA