УРОЧИСТЕ СВЯТКУВАННЯ 75-РІЧЧЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ТРАНСПОРТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ТВОРЧІ ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ»

14 листопада 2019 року відбулися урочисті заходи з нагоди святкування   75-річчного ювілею Національного транспортного університету.

Одним із заходів святкової програми, що зібрав в актовій залі весь колектив університету, став концерт «Творчі  привітання з ювілеєм НТУ».

Зі сцени лунали вітання від керівництва університету,  структурних підрозділів,   провідних європейських університетів-партнерів по міжнародним проектам та, звісно,  творчі подарунки від студентів усіх факультетів університету!

Віхи славетної історії розвитку та становлення Національного транспортного університету були відтворені  у привітальному виступі ректора Дмитриченка Миколи Федоровича.

Усі факультети університету подарували присутнім в залі творчі подарунки, святковий настрій та неймовірну кількість сюрпризів. Студенти  на сцені розкрили свій творчій потенціал, патріотизм та любов до рідної Alma mater.

З привітанням від імені   відокремлених структурних підрозділів НТУ  на сцені виступили Муніципальна чоловіча хорова Капелла імені Левка Ревуцького та гурт «Чумацький шлях».

Національний транспортний університет приділяє велику увагу міжнародній співпраці в усіх її напрямах: навчання студентів-іноземців; кредитна академічна мобільність; наукова співпраця з європейськими університетами в рамках програм ERASMUS+, ДААТ,  «Horizon 2020».

Тому, під час концерту лунали багаточисельні відеопривітання від європейських університетів-партнерів:

-з Іспанії, з  Університету Альмерії в якому навчаються студенти факультету менеджменту, логістики та туризму за програмою кредитної мобільності, на зв’язку були керівник Міжнародного офісу Анна Фе та координатор країн Східного партнерства Анастасія Бутовська, а також студенти;

– з Італії, з  Римського університету Тор Вергата та Римського університету Сапіенза, а також, з Університету прикладних наук міста Вісмар, в яких в цьому семестрі навчаються магістри факультету транспортних та інформаційних технологій за програмою  ЕРАЗМУС+ «Розумний транспорт і логістика для міст SmaLog».

З відеопривітанням із Німеччини з Кайзерслаутернського університету прикладних наук виступив професор Рюдігер Грашт.

Відеопривітання із Жешувської політехніки ім. Ігнасія Лукашевича надійшло  від проректора по міжнародній співпраці професора Гжегожа Осташа та доктора кафедри економіки Яцека Стройного.

Були привітання і від китайських міжнародних партнерів, а саме Депутата від провінції Аньхой, почесного професора Шанхайського транспортного університету Китайської Народної Республіки Фанг Мочіна.

Концерт закінчився врученням корзини квітів усім учасникам святкової програми від ректора університету.

Ще раз вітаємо зі славним ювілеєм весь професорсько-викладацький склад університету та бажаємо всім нам широких і щасливих доріг, оптимізму і віри, здійснення усіх планів, намірів та сподівань, здоров’я та удачі, плідної і творчої праці в ім’я розквіту України!