Оголошується конкурсний відбір для студентів Erasmus+ University of Pitesti (Romania)

До уваги бакалаврів та магістрів!

Оголошується конкурсний відбір для студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти на отримання стипендії в рамках програми Еразмус+ академічна мобільність для навчання у весняному семестрі 2022-2023 н.р.

Спеціальності: «Транспортні технології», «Автомобільна інженерія», «Економіка», «Право», «Логістика», «Туризм»

Кінцевий термін подачі документів: 13 лютого 2023 року

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1. CV у форматі EUROPASS;
  2. Мотиваційний лист;
  3. Завірену довідку успішності;
  4. Сертифікат про знання англійської мови.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Pitesti2023_Svitlychna.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою на адреси:

kharuta_vitaliy@ukr.net

Окремо студенти подають: Мовою оригіналу: копії статей, патентів, тез конференцій, сертифікатів участі в олімпіадах, конкурсах інноваційних проєктів та наукових роботах за фахом.

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

У випадку відсутності у претендента на участь в кредитній мобільності сертифікату, що підтверджує володіння іноземною мовою на рівні В2, студент здає іспит з іноземної мови.

Дата іспиту та співбесіди буде оголошена окремо.

To the attention of bachelors and masters!

The competitive selection for students of educational level “Bachelor”, “Master” for obtaining a scholarship within the framework of the Erasmus program + academic mobility for studying in the Spring semester 2022-2023 is announced.

Specialty: Transport, Automotive Engineering, Economics, Law, Logistics, Tourism

Deadline: February 13, 2023

Applicants for scholarship must submit the following documents in English:

1. CV in EUROPASS format;
  2. Motivation letter;
  3. Certified certificate of success;
  4. Certificate of English language proficiency.

The electronic documents package must be assembled into a single pdf file in order in which they are listed, the filename must contain the university name and the applicant’s last name: Pitesti2023_Svitlychna.

Please send a package of documents by e-mail to addresses:

kharuta_vitaliy@ukr.net

Separately, students submit: In the language of the original: copies of articles, patents, theses of conferences, certificates of participation in competitions, contests of innovative projects and scientific works on specialty.

The selection of candidates will be held on a competitive basis.

In case of absence from the applicant for participation in credit mobility, a certificate confirming possession of a foreign language at level B2, a student passes a foreign language exam.

The exam date and the interview will be announced separately.