Олімпіада з екології як шлях до збереження довкілля

Розвиток наукового потенціалу нашої держави тісно пов’язаний з підтримкою молодих дослідників, які стають на цей шлях ще у шкільному віці. Сприяння закладів вищої освіти науковому вихованню учнів дозволяє створити стабільне підґрунтя для подальшого становлення юних дослідників як успішних вчених.

З метою підтримки наукового розвитку молоді керівництво Національного транспортного університету виділило комп’ютеризовані аудиторії для проведення ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Захід був проведений Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка спільно з кафедрою екології та безпеки життєдіяльності Національного транспортного університету. До складу почесного журі увійшли люди, життя та професійна діяльність яких тісно пов’язана з вивченням екології та збереженням навколишнього природного середовища: завідувачі кафедр та викладачі закладів вищої освіти, наукові співробітники, члени академій та громадських організацій, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, завідувачі та методисти науково-методичних центрів, співробітники об’єктів природно-заповідного фонду України.

Учні 8-11 класів представляли свої роботи, а саме екологічні проекти. Тематика робіт була різноманітною, але найбільше уваги було приділено проблемам рослинного і тваринного світу та вирішенню питань переробки і утилізації відходів. Також було розглянуто екологічні проблеми транспортно-дорожнього комплексу.

До процесу організації та проведення ІІІ етапу олімпіади долучились студенти-екологи Національного транспортного університету, щоб підтримати та надихнути учнів-дослідників. Поєднання передачі знань і досвіду, взаємодопомоги та співробітництва – запорука успішної реалізації будь-якої справи.

Бажаємо молодим науковцям успіху, значущих проектів та практичних результатів, вірити у свої сили, ставити цілі та досягати їх!