Зустріч Київського міського голови В.В. Кличко з представниками дорожньо-транспортної галузі м. Києва

18 лютого 2019 року в Національному транспортному університеті відбулась зустріч Київського міського голови В.В. Кличко з представниками дорожньо-транспортної галузі.

В зустрічі взяли участь заступники голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян та Марина Хонда, генеральний директор корпорації «Київавтодор» Олександр Густєлєв та ректор Національного транспортного університету Микола Дмитриченко.

Були розглянуті насущні питання дорожньо-транспортної галузі м. Києва, шляхи їх вирішення та подальшого розвитку.

Мером Києва було надано низку доручень, які повинні поліпшити рівень та ефективність роботи шляхово-експлуатаційних підприємств столиці.