Перемога в конкурсі льодово-снігових скульптур

Напередодні Нового року, з 22 по 26 грудня 2018 року, в спортивно-туристичному комплексі «Буковель» відбувся конкурс льодово-снігових скульптур, в якому взяли участь відомі скульптори, викладачі та студенти мистецьких закладів України.

Серед трьох команд, відібраних організаторами заходу, в змаганні брала участь команда з Києва – «Лавина» у складі відомих українських скульпторів Людмили та Юрія Миськів, а також представника кафедри комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну НТУ старшого викладача, скульптора  Миколи Лампеки.

Митці виконали композицію під назвою «Рай», елементами якої стали зображення Адама і Єви, Фотель Бога та Крижане Яблуко зі Змієм. Окрім того були художньо оздоблені стіни та вхід до приміщення, в якому були представлені скульптури.

Перше місце та Кубок за льодово-снігові творіння отримала саме команда «Лавина».