Підписання договору про партнерство та ділове співробітництво між Національним транспортним університетом та Акціонерним товариством «Київська виробнича компанія «Рапід»

26 березня 2024 року виконувач обов’язків ректора Національного транспортного університету Микола Дмитриченко і виконувач обов’язків генерального директора Акціонерного товариства  «Київська виробнича компанія «Рапід» Олена ГРИНЕНКО підписали договір про партнерство та ділове співробітництво.

АТ «КВК «Рапід» єдина компанія, яка має статус “Національний автомобільний перевізник”, понад 65 років здійснює міжнародні перевезення, також міські, міжміські. Клієнти компанії можуть скористатися понад 55 одиницями транспорту, сервісним центром вантажних авто, Рапід дизель центром та складами площею понад 15 тисяч квадратних метрів. Використовуючи сучасні технології та системи управління логістикою, підприємство забезпечує максимальну оптимізацію процесів, скорочення часу доставки та зниження витрат для клієнтів.

Враховуючи важливість і загальну зацікавленість у розвитку співпраці між НТУ та АТ «КВК «Рапід» сторони домовилися здійснювати співробітництво за багатьма напрямами, а саме: приймати найкращих студентів та випускників Університету для проходження безкоштовного стажування; забезпечувати фінансовою підтримкою (стипендії, гранти) окремих здобувачів вищої освіти Університету у встановленому чинним законодавством порядку та відповідно до наявних фінансових можливостей  АТ «КВК «Рапід»; подальше працевлаштування  найкращих студентів-випускників Університету; проведення спільно з АТ «КВК «Рапід»    навчальних заходів, прес-конференцій, презентацій, для студентів і випускників Університету; участь в інших програмах та проєктах, розроблених з урахуванням спільних інтересів.

Під час зустрічі Микола Федорович відмітив, що для практичної підготовки в АТ «КВК «Рапід» варто залучати студентів різних спеціальностей та освітніх програм університету. Це дозволить об’єднати зусилля сторін для зміцнення освітньої, дослідницької та практичної співпраці між Національним транспортним університетом та АТ «КВК «Рапід».