Відкрита лекція представників провідного підприємства автомобільної галузі «ВІДІ АВТОСІТІ КІЛЬЦЕВА»

26 березня 2024 року в рамках реалізації договору про співробітництво між Національним транспортним університетом та Товариством з обмеженою відповідальністю ВІДІ АВТОСІТІ КІЛЬЦЕВА (VIDI) для студентів автомеханічного факультету та факультету менеджменту, логістики і туризму було прочитано відкриту лекцію з метою ознайомлення з діяльністю підприємства, можливостей співпраці з учасниками освітнього процесу, працевлаштування випускників та перспектив подальшого розвитку.

VIDI є лідером українського роздрібного автомобільного бізнесу, позиціонує себе  як експерт в автомобілеволодінні, надаючи своїм клієнтам повний спектр послуг, пов’язаних з ним.

Серед основних напрямів діяльності VIDI є автомобільний, зокрема, продаж автомобілів та запасних частин, аксесуарів, супутніх продуктів та надання сервісно-технічних послуг з післяпродажного  обслуговування і кузовного ремонту автомобілів (Toyota, Mazda, MG, Opel, Nissan, Ford, Peugeot, Subaru, Volvo, Honda та інші); послуги обміну автомобілів (trade-in) та їх зворотного викупу (buy back); виробництво спеціальних та спеціалізованих автомобілів на  базі серійних шасі. Також VIDI представляє послуги з автострахування та автолізингу, логістики, є офіційним дистриб’ютором в Україні мото- і силової техніки  Yamaha, офіційним дилером мототехніки Suzuki.

Під час лекції учасники освітнього процесу мали змогу задати питання представникам VIDI щодо проведення виїзних практичних занять та проходження практичної підготовки.

Також у рамках договору ВІДІ АВТОСІТІ КІЛЬЦЕВА передали університету обладнання для забезпечення освітнього процесу автомеханічного факультету, зокрема, двигун у розрізі на підставці для демонстрації його будови, інвертор гібридної енергоустановки, мультимедійний проектор.