Проведення лабораторних робіт у Навчально-науковому центрі дорожніх машин в межах партнерства та ділового співробітництва Національного транспортного університету та компанії Zeppelin-Caterpillar

Національний транспортний університет продовжує розвивати співпрацю з провідними світовими компаніями, щоб забезпечити найкращі умови для навчання студентів, а також допомогти їм розвинути практичні навички, які будуть затребувані на ринку праці. Так, 4 квітня 2024 року у Навчально-науковому центрі дорожніх машин, створеному спільно Національним транспортним університетом та компанією Zeppelin-Caterpillar для студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» були проведені лабораторні роботи з діагностики машин транспортного будівництва.

Під час виконання лабораторних робіт студенти вимірювали реальні параметри мінінавантажувача Caterpillar, визначали його технічний стан та ресурс окремих вузлів та агрегатів. При цьому проведені вимірювання були максимально наближені до реальних випробувань в умовах експлуатації.

Лабораторні та практичні заняття є невід’ємною складовою освітнього процесу і, завдяки двосторонньому договору про партнерство та ділове співробітництво між Національним транспортним університетом та компанією Zeppelin-Caterpillar, студенти мають можливість працювати з реальними машинами та сучасним діагностичним обладнанням, закріплюючи отримані теоретичні знання на практиці.