Підписання міжінституційної угоди з Університетом сталого розвитку Еберсвальде (Німеччина)

В рамках міжнародного проекту «Українсько-німецька навчальна мережа для цифрової трансформації екологічної освіти», що фінансується Німецькою Академією Exchange Service (проект DAAD P44 – ID 57651378), 06 грудня 2022 року в режимі телемосту між Києвом та Еберсвальде (Німеччина) було підписано міжінституційну угоду про співпрацю між Національним транспортним університетом та Університетом сталого розвитку Еберсвальде. Метою даної угоди є співпраця щодо обміну досвідом в освітній та науковій діяльності у контексті міжнародних програм та проектів, зокрема, DAAD, Erasmus+ та інших. Угоду підписували у синхронному режимі президент Університету сталого розвитку Еберсвальде, професор Матіас Барс та ректор Національного транспортного університету, професор Микола Федорович Дмитриченко. Підписана угода надає широкі можливості щодо академічної та кредитної мобільності усіх учасників освітнього процесу, підвищення кваліфікації, проведення спільних наукових досліджень.