ПІДСУМКИ І МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ В СУЧАСНІЙ НАУЦІ, ОСВІТІ ТА ПРАКТИЦІ»

17-18 листопада 2020 року у Національному транспортному університеті відбулась І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Інноваційні рішення в сучасній науці, освіті та практиці» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Федерації роботодавців транспорту України, Жешувського університету (Польща), Жилінського університету (Словакія), Університету Умео (Швеція), Норвезького університету природничих та технічних наук (Норвегія), Варненського університету менеджменту (Болгарія), Запорізького національного університету, Державного університету інфраструктури та технологій, Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, Національного авіаційного університету, ДВНЗ «Київський транспортно-економічний коледж» Національного транспортного університету.

В роботі І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Інноваційні рішення в сучасній науці, освіті та практиці» взяли участь 273 учасники. З них: з країн ЄС – 25, з України – 248 учасників. Активну участь у науковому заході брала молодь: 63 студенти (з них: 16 – студенти Інституту економіки та фінансів Жешувського університету (Польща); 47 – студентів Національного транспортного університету (Україна)) та 20 аспірантів.

Конференцію відкрили перший проректор – проректор з наукової роботи д.т.н., проф. Дмитрієв М.М. та декан факультету економіки і права д.е.н., проф. Бондар Н.М.