Посвята в студенти першокурсників Національного транспортного університету

31 серпня в актовій залі Національного транспортного університету в святковій обстановці відбулася посвята в студенти для більш ніж тисячі першокурсників. Посвята в студенти – це неймовірно хвилююча мить для кожного абітурієнта. Саме вчора студенти познайомилися зі своїми одногрупниками, кураторами, завідувачами кафедр, деканами факультетів та їх заступниками. Зважаючи на протиепідемічні заходи посвята для кожного факультету відбувалася окремо.

На факультеті економіки та права в урочистих заходах прийняли участь декан факультету, професор Бондар Наталія Миколаївна, заступники декана, завідувачі кафедр та Голова студентського самоврядування факультету Маєвська Маргарита. На заході були присутні близько 150 студентів. Також, куратори академічних груп розповіли студентам про особливості навчального процесу у першому семестрі та разом із завідувачами кафедр вручили залікові книжки.

На факультеті менеджменту, логістики та туризму окрім декана факультету, професора Бакуліч Олени Олександрівни з вітальним словом виступили завідувачі кафедр, випускник, а на сьогодні аспірант Бокий Антон та студент магістратури Матейчик Петро, який поділився досвідом участі в програмах академічної мобільності з більш ніж 240 першокурсниками.

В урочистій атмосфері в актовій залі університету декан автомеханічного факультету, професор Матейчик Василь Петрович привітав нових студентів факультету з їх вступом, початком навчального року та побажав успіхів у навчанні. Всього у 2021 році на факультет вступило 268 студентів на основі повної загальної освіти та після коледжу.

На факультеті транспортного будівництва з вітальним словом виступали проректор з наукової роботи, професор Славінська Олена Сергіївна, декан факультету, доцент Бубела Андрій Володимирович та завідувачі кафедрами. В цьому році на перший курс спеціальностей факультету вступило більше 100 абітурієнтів.

Також, цього дня відбулася традиційна посвята в студенти факультету транспортних та інформаційних технологій.  З першим словом привітання до студентів звернувся декан факультету, професор Данчук Віктор Дмитрович. З початком навчального року студентів привітали завідувачі випускових кафедр та куратори академічних груп, які вручили студентам залікові книжки.

Маємо надію, що цей день, незважаючи на карантинні обмеження, надовго запам’ятається першокурсникам та їх батькам. Бажаємо студентам успіхів у навчанні!