Про загальні збори науково-педагогічних працівників та співробітників університету

На загальних зборах, що відбулися 30.08.2021 р., був розглянутий звіт ректора про роботу колективу університету за 2020 – 2021 навчальний рік та завдання на новий навчальний рік.

Ректор університету, професор Дмитриченко М.Ф., доповів про основні здобутки колективу за минулий навчальний рік. В складних умовах пандемії університет успішно здійснював статутну діяльність. В освітньому процесі в дистанційному режимі активно використовувались інформаційно-комунікаційні технології, повністю виконані всі освітні та освітньо-наукові програми. Всім здобувачам вищої освіти на кожному рівні після успішної атестації було присуджено відповідні ступені вищої освіти.

Виконані плани наукових досліджень.. Здійснювався науковий супровід транспортної складової Державної Програми Президента України «Велике будівництво». Фінансове становище університету є стабільним.

Ректор університету, професор Дмитриченко М.Ф., звернув увагу на невирішені питання та окреслив основні завдання на новий навчальний рік.

Загальні збори схвалили звіт ректора про роботу колективу та прийняли відповідне рішення.

Крім того, на зборах було розглянуто питання про передачу на баланс Львівського університету внутрішніх справ цілісного майнового комплексу Львівського ВПУ ТТС НТУ для провадження освітньої діяльності (доповідач – проректор  з навчальної роботи професор Грищук О.К.).

Учасники зборів підтримали пропозицію передати на баланс Львівського університету внутрішніх справ для провадження освітньої діяльності цілісний майновий комплекс училища в зв’язку з його ліквідацією, як відокремленого структурного підрозділу НТУ, відповідно до чинного законодавства.