Презентація альманаху літературних творів «Нескорена Україна» у будинку Спілки письменників України

Альманах  літературних творів «Нескорена Україна» виданий  на тему війни росії проти України.

У альманаху органічно поєднуються роздуми про непросту місію героїчного українського народу, вболівання за його долю, віра в добро, справедливість та Перемогу!

У заході взяли участь відомі українські письменники та громадські діячі, такі як:  Михайло Сидоржевський, Володимир Коскін, Ніна Шаварська, Олександр Мороз, Вадим Крищенко та інші.

Національний транспортний університет представив старший викладач кафедри «Комп’ютерна, інженерна графіка та дизайн» Верхградський Євген Павлович. Він знаний художник в Україні, член Спілки дизайнерів України, автор багатьох творчих робіт та постійний учасник Всеукраїнських творчих виставок, навіть сьогодні проходить його виставка творчих робіт у читальному залі бібліотеки НТУ. Має великий стаж педагогічної роботи –  26 років, зокрема 11 років викладає дисципліни «Рисунок» та «Живопис» студентам – дизайнерам Національного транспортного університету.

Євген Павлович талановита та багатогранна людина, він не лише гармонійно поєднує засоби виразності у своїх художніх творах, але й чудово володіє своєрідною наукою гармонізації почуттєвих засобів виразності у своїх поетичних творах. Має 4 власних збірок поетичних творів, співавтор багатьох літературних альманахів. Не раз його публікації прикрашали газету «Автодорожник» під псевдонімом Євген Вектор.

Євген Павлович, як і вся його родина, є палкими поборниками незалежності та незламності України, вони активно приймають участь у волонтерській допомозі ЗСУ. В багатьох творчих роботах Євгена Верхгадського, і художніх і поетичних, червоною ниткою проходить любов до життя, до України, до її величі та Перемоги!

У презентованому, широкому загалу, альманаху літературних творів «Нескорена Україна», Євген Павлович також взяв безпосередню участь. У збірнику представлено його 4 твори, які від декламував на презентації, що відбулася у Спілці письменників України. Серед них:

Найтяжчий в Україні вибір нині –

Загинути чи жити у віках.

Які ж у тебе очі, люба, сині –

Війни в них – віддзеркалюється жах.

Зажерливі кати в моїй оселі

Руйнуючи, крадуть усе святе.

Чарівна, в моїм серці ти й весела,

Летить повз нього куля, ще проте.

Я, люба, москаля дощенту знищу.

Без тебе я – відірваний листок.

Та мрія в мене й віра є найвища?

Вкраїна щоб цвіла, немов бузок.