Вибори рад студентського самоврядування університету, факультетів, гуртожитків

У відповідності до Положення про студентське самоврядування Національного транспортного університету (протокол №1 від 13.10.23 року) та Рішення Конференції студентів Національного транспортного університету (протокол №1 від 13.10.23 р.) 1 листопада 2023 року в Національному транспортному університеті відбулися вибори рад студентського самоврядування університету, факультетів, гуртожитків. Вибори пройшли на високому організаційному рівні.

За результатами голосування до ОСС НТУ ввійшли: Ячний Богдан Андрійович; Гузєва Таміла Андріївна; Галаган Роман Віталійович. До ОСС АМФ: Полюхович Тетяна Олександрівна; Дяченко В’ячеслав Володимирович; Лотоцька Марія Юріївна; Касьянов Олександр Сергійович; Чавро Богдан Олегович; Щербін Костянтин Юрійович; Максименко Денис Сергійович; Смоголь Максим В’ячеславович. До ОСС ФЕП: Мізін Олександр Сергійович; Рибачук Констянтин Валерійович; Заєць Анастасія Олександрівна; Михайлюк Аліна Миколаївна; Третяк Крістіна Володимирівна; Бурдій Анна Олексіївна; Кобзаренко Данило Юрійович; Юсеф Михайло Дуредович. До ОСС ФМЛТ: Синькова Анастасія Володимирівна; Ващенко Ігор Владиславович; Шевчук Єва Володимирівна; Григорчук Дмитро Андрійович. До ОСС ФТБ: Малютіна Ірина Олександрівна; Гладкий Валентин Васильович. До ОСС ФТІТ: Тумко Станіслав Ростиславович; Кучер Вероніка Вікторівна; Любохинець Сергій Анатолійович; Ігнатов Іван Вікторович; Ружинський Максим Володимирович.

Результати виборів до самоврядування гуртожитків: Гуртожиток №1: Медведюк Владислав Сергійович; Струць Владислав Олександрович; Шостак Антон Миколайович; Гончаров Володимир Олександрович; Бондаренко Михайло Сергійович. Гуртожиток №2: Кірічевський Олег Олегович; Довжук Михайло Олексійович; Фещенко Дмитро Сергійович. Гуртожиток №3: Ясінська Каріна Юріївна; Давиденко Іванна Богданівна; Кугаєвська Наталія Сергіївна. Гуртожиток № 4: Чорнобай Даниїл Юрійович; Коваль Данило Леонідович; Фомин Матвій Андрійович. Гуртожиток №5: Нагорний Данил Романович; Павловська Оксана Іванівна; Борисов Ярослав Сергійович; Заварзіна Валентина Володимирівна; Доронін Віктор Сергійович; Петренко Віктор Вікторович.

Бажаємо успіху новим членам керівних органів студентського самоврядування університету!