Футбольна команда Національного транспортного університету перемогла в благодійного турніру з міні-футболу USL SCC 14

21 жовтня між університетами Києва відбулось благодійне змагання з міні-футболу. Боротьба проходила на футбольному полі МАУП.

В турнірі брали участь команди наступних університетів: Національного транспортного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Міжрегіональної академія управління персоналом, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного університету будівництва і архітектури та Київського національного університету технологій та дизайну.

Вісім провідних команд університетів Києва, шість годин боротьби та десятки видовищних моментів. Із запеклого протистояння переможцями вийшла команда Національного транспортного університету.

Зібрані на благодійність 2400 грн передано на збір для ЗСУ.

Щиро вітаємо футбольну команду Національного транспортного університету з перемогою!