Про захист магістерських кваліфікаційних робіт

З 21 по 26 грудня 2020 року в університеті проходять захисти випускових кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього рівня магістр. Працює 31 Екзаменаційна комісія за 36 освітніми програмами.

Враховуючи карантинні обмеження, запроваджені через пандемію COVID-19, захисти відбуваються в змішаному режимі. Тобто, частина студентів, за їх власним бажанням, захищаються аудиторно, інші – он-лайн.

Голови та члени Екзаменаційних комісій, що працюють на факультетах, відзначають високий рівень виконання магістерських робіт та підготовки усіх здобувачів освіти.

Студентами були представлені результати наполегливої праці протягом усього періоду навчання під пильним керівництвом досвідчених науковців. Під час доповідей магістранти висвітлили актуальні проблеми транспортно-дорожньої галузі, проаналізували існуючі підходи до їх вирішення, запропонували багато цікавих науково-технологічних рішень та розкрили ряд питань, які стануть актуальними у найближчому майбутньому.

Здобувачі показали високий рівень теоретичної та практичної підготовки, застосували сучасні наукові підходи і на високому рівні представили результати самостійно отриманих результатів.