Проведення турніру з футболу «Футзальна ліга НТУ»

15 лютого 2024 року за підтримки адміністрації університету,
студентське самоврядування Національного транспортного університету організувало
турнір з футболу «Футзальна ліга НТУ»

Самоврядування щиро дякує командам  Національного транспортного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування, Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля, Київського столичного університету ім. Бориса Грінченка, Київського національного університету будівництва і архітектури, Інституту міжнародних відносин  Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Зокрема, участь в турнірі взяли 8 команд, серед яких 3 команди від Національного транспортного університету.

Студентське самоврядування вражене бойовим духом гравців команд та полум’яним запалом вболівальників, груп підтримки. Саме це творить атмосферу спортивного свята.

Щодо результатів першого турніру «Футзальна ліга НТУ»:

Переможець турніру – Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

2 місце – Амстер (Національний транспортний університет) та Київський національний університет будівництва і архітектури.

3 місце – Національний університет біоресурсів і природокористування.

Гравці команди Амстер гідно показали себе на футзальному полі. Це помітний результат системної підтримки адміністрації та студентського самоврядування університету.

Для себе визначили недоліки організації проведення турніру, які вплинули на якість. Впевнені, усунемо негативні нюанси та посилимо позитивні сторони!

Дякуємо ректору Дмитриченку Миколі Федоровичу, Харуті Віталію Сергійовичу, Булаху Олександру Івановичу, Дементєєву Олександру Вікторовичу та Ліпецькій Наталії Федорівні за всебічне сприяння реалізації ідеї турніру!

Окремо дякуємо студентам Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за фоторепортаж події!

Віримо, це не останнє спортивне змагання цього року.