Урочисте вручення дипломів магістрів випускникам факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян

У актовій залі Національного транспортного університету 16 лютого 2024 року відбулось урочисте вручення дипломів магістра випускникам факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян.

Цьогоріч дипломи отримали двісті вісімдесят сім студентів за рекордною, для ФЗДН, кількістю освітньо-професійних програм. П`ятдесят один студент отримав диплом з відзнакою.

Символічно, ця подія припала на відзначення в Україні нового свята – Дня Єднання, запровадженого напередодні повномасштабного вторгнення і  стала своєрідним символом витримки та визначеності студентів, які завершили своє навчання в умовах воєнного стану.

Сердечні вітальні слова на адресу випускників прозвучали від першого проректора Національного транспортного університету Олександра Казимировича Грищука та декана факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян Сергія Володимировича Ковбасенка.

Зі словами вдячності від усієї студентської спільноти виступив Адамус Роман Валерійович – студент спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» «освітньо-професійна програма «Мости і транспортні тунелі»).

Колектив ФЗДН, а також увесь професорсько-викладацький склад Національного транспортного університету вітають випускників і бажають їм мирного неба, міцного здоров`я та щастя, стійкості та терпіння, невпинного розвитку, професійних досягнень та активної участі у повоєнній відбудові нашої держави.