Відкриті лекції викладача кафедри військової підготовки Національного університету оброни України та представника Міжнародного благодійного фонду BIG UA за темою “Мінна безпека”

14 лютого 2024 року для більше 300 студентів спеціальностей «Менеджменту» та «Транспортні технології (на автомобільному транспорті) були проведені відкриті лекції полковника, учасника бойових дій, викладача кафедри військової підготовки Національного університету оброни України та представника Міжнародного благодійного фонду BIG UA за темою Мінна безпека”.

Ключові теми, які доведені до студентів були наступні: мінна безпека і правила, які можуть врятувати життя; правила мінної безпеки для кожного; алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів; принципи дії мін та їх використання (протипіхотні фугасні міни; протипіхотні осколкові міни; протитранспортні (протитанкові) міни); відмінності між осколковими і фугасними мінами та радіус їх дії тощо.

Дуже сподіваємось, що студентам не доведеться використовувати отриманні знання, але у разі необхідності вони допоможуть врятувати життя.