logo

Вручення дипломів магістрів випускникам Національного транспортного університету

30 та 31 січня в Національному транспортному університету відбулося урочисте вручення 600 дипломів магістрів – випускникам 2024 року, 105 студентів отримали диплом з відзнакою.

На урочисте засідання факультету економіки та права прийшли привітати випускників професорсько-викладацький склад університету, зокрема з привітальними словами виступили проректор з навчальної роботи Харута В.С., декан факультету економіки та права Ярова Р.В., завідувачка кафедрою іноземної філології та перекладу Шевчук Л.О., завідувачка кафедрою філософії та педагогіки Богачевська І.В., завідувач кафедри конституційного та адміністративного права Шатіло В.А.

Зі словами вдячності від випускників виступили колишні студенти, а нині колеги, від спеціальності «Право» – Шарахова Любов, від спеціальності «Економіка» – Костюк Богдан, від спеціальності «Філологія» – Жупанник Юлія, від спеціальності «Професійна освіта» – Логва Роман.

Дипломи були вручені 55 колишнім студентам, а нині магістрам. Варто відмітити, що кількість дипломів з відзнакою теж досить вагома. Таких дипломів та подяк від Ректора за відмінне навчання отримали 16 студентів-випускників.

Деканат економіки та права щиро вітає випускників 2024 року із закінченням університету, із отриманням дипломів, бажаємо, щоб вони знайшли своє місце в житті, знайшли гідне застосування набутим в університеті знанням. Бажаємо творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого, щоб кожен випускник знайшов роботу, яка б приносила матеріальне та моральне задоволення. Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів, удачі, хай їм щастить.

Екзаменаційні комісії, що працювали на автомеханічному факультеті, розглянули 152 кваліфікаційні роботи магістра. З них захищено: на «відмінно» – 105, з оцінкою «добре» – 46, «задовільно» – 1.

За результатами навчання в університеті та захисту магістерських робіт на «відмінно» 22 випускники отримали дипломи з відзнакою.

Щиро привітали випускників декан автомеханічного факультету, професор Добровольський О.С., завідувачі та викладачі випускових кафедр.

Стрункі та мужні юнаки знаходились у круговерті змішаних почуттів: радість отримання омріяного диплому, відчуття свободи переплелися зі спогадами минулих років, розлукою зі студентськими друзями та хвилюванням перед зустріччю з майбутнім. Але цей день буде для них одним із найщасливіших у житті.

Деканат автомеханічного факультету бажає дорогим магістрам мирного неба, міцного здоров’я і щастя, терпіння та стійкості, натхнення й удачі, завжди вірити в себе і свої сили, залишатися впевненими, наполегливими та ініціативними, ставити цілі та досягати їх.

В залі засідань відбулося урочисте вручення дипломів магістрам факультету транспортного будівництва. Відкрив урочисті збори декан факультету Бубела А.В. З нагоди вручення дипломів привітати випускників прийшли: керівник відділу забезпечення якості вищої освіти в НТУ Харченко А.М., заступники  декана Цибульський В.М., Соколова Н.М., методисти деканату та викладачі кафедр.

Випускники уважно слухали вітальні промови та останні настанови викладачів, адже для них розпочинається нова сторінка їхнього по-справжньому дорослого життя.

Магістрами на факультеті менеджменту, логістики та туризму стали 115 випускників, з яких 19 отримали диплом з відзнакою. Випускники, які отримали диплом магістра з відзнакою були нагородженні подяками та сертифікатами від газети «Все про бухгалтерський облік».

З привітальними словами та щирими побажаннями до випускників звернувся перший проректор Грищук О.К., а також тимчасово виконуюча обов’язки декана доц. Заяц О.В., завідувачки випускових кафедр проф. Ложачевська О.М., проф. Базилюк А.В. і проф. Ципко В.В., заступники декана доц. Добровольська А.М. і Гуцалюк О.І.

Всі виступаючі побажали випускникам міцного здоров’я, щоб вистачило сил та наполегливості на реалізацію усіх своїх планів та мрій. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, вчитися, підвищувати свій професіоналізм, удосконалювати свої знання, ставити перед собою завдання, і впевнено вирішувати їх. Від усього факультету бажаємо Вам, дорогі випускники, не втрачати амбіцій, наполегливості, впевненості в своїх силах та завжди вірити в себе і в свої можливості!

У залі засідань Національного транспортного університету 31 січня 2024 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів, які успішно завершили свої освітні програми на факультеті транспортних та інформаційних технологій.

Проректор з наукової роботи університету Славінська О.С., декан факультету Данчук В.Д. та заступник декана Лебідь В.В. висловили щирі привітання в адресу випускників. Відзначили завершення важливого етапу їхнього життя – освоєння другого рівня вищої освіти та побажали успіхів у майбутньому. Кожен із виступаючих висловив надію, що цьогорічні випускники магістратури, увійшовши в світ професійної діяльності в цей важливий для України період, коли триває військова агресія проти країни, здатні зробити суттєвий внесок у вибрані галузі. Вони відзначили, що в умовах викликів та труднощів, які випали на долю нації, випускники стануть справжніми професіоналами, готовими приймати ефективні рішення на кожному етапі своєї подальшої кар’єри та досягати значущих досягнень та відкриттів.

Магістри-випускники, Катерина Голуб та Владислава Степанова від імені усієї спільноти випускників факультету висловили свою високу повагу до університетського навчання та подякували викладачам за отримані знання. Факультет пишається своїми випускниками-магістрами, їх досягненнями та здобутками. У поточному році 193 випускники отримали диплом магістра, із них 33 відзначилися особливими успіхами і отримали диплом з відзнакою. Ця подія є надзвичайно важливою як для випускників, так і для викладачів.

Дійсно, вручення дипломів випускникам – це особливе свято, яке одночасно радісне, і з нотками суму. Так як все ж таки в житті колишніх студентів закінчується важливий етап – етап навчання, становлення, професійного зростання. В цей день колишні студенти стали дипломованими фахівцями, вони отримати дуже важливий документ – диплом. Диплом – це один із найперший і найважливіших документів дорослого життя людини. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в університеті знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед вами нові можливості та перспективи професійного росту. Варто відмітити, що диплом магістра  – це лише перший етап у професійному зростанні та становленні майбутніх фахівців у відповідних галузях навчання.

Зичимо Вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів, швидкої нам всім Перемоги, мирного українського неба над головою. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя.

Попереду відкритий для вас безмежний світ, і нехай кожен з вас знайде у ньому своє місце і досягне успіху. Завжди раді бачити вас у рідному Національному транспортному університеті. Щасти вам!!!

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО