logo

Проведення відкритої лекції заступником начальника митного поста «Західний» Київської митниці на тему: «Заходи митних органів щодо сприяння захисту прав інтелектуальної власності»

30 січня 2024 року у студентів групи МС-ІІІ-1 освітньої програми «Митна справа у транспортній галузі» заступником начальника митного поста «Західний» Київської митниці проведено відкриту лекцію на тему: «Заходи митних органів щодо сприяння захисту прав інтелектуальної власності». Лекція проведена на високому практичному, науковому і методичному рівні. Теоретичний матеріал лекції доповнено цікавою презентацією та актуальними практичними кейсами щодо сучасного стану імпорту товарів на митну територію України із забезпеченням захисту прав інтелектуальної власності. На лекцію були запрошені здобувачі факультету економіки і права, які долучилися до обговорення суто практичних питань. Студенти задавали дуже багато питань по проблематиці лекції та отримали настанови для подальшого особистісного фахового розвитку з митного оформлення і, як наслідок захисту прав інтелектуальної власності

Національний транспортний університет дякує за співпрацю з Київською митницею за можливість професійно зростати здобувачам освіти, удосконалюючи свої теоретичні знання та розширюючи свій світогляд у галузі митної справи.

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО