Випуск 2024: нове покоління магістрів факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян

З 22 по 26 січня 2024 року в Національному транспортному університеті відбулася підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян. Цей рік став особливим, адже атестувалися студенти заочної форми за двадцятьма сімома освітньо-професійними програмами, що на шість програм більше, ніж у минулому році. Це відображає не лише непохитну рішучість та адаптивність університету до роботи в умовах воєнного стану, а й прагнення до розширення та поглиблення освітніх можливостей.

Незважаючи на виклики та терор держави-агресора а також складні безпекові умови, переважна більшість студентів виявила бажання захищати кваліфікаційні роботи в аудиторіях університету. Це підкреслює незламність духу молоді та їх віру в майбутнє своєї країни. Двадцять чотири екзаменаційні комісії, у свою чергу, продемонстрували відданість освіті, продовжуючи свою роботу в укриттях цивільного захисту під час оголошення повітряних тривог.

Водночас університет забезпечив можливість дистанційної атестації для військовослужбовців Збройних Сил України, які на фронті захищають українські землі та мирне населення від російського окупанта, а також для студентів, які були змушені покинути власні домівки і наразі перебувають за кордоном.

Високий рівень підготовки, інноваційне мислення та рішучість у навчанні студентів у складних умовах відзначили всі члени екзаменаційних комісій. Представлені магістерські роботи відображали не лише глибокі теоретичні знання, але й практичний потенціал, готуючи майбутніх фахівців до реальних викликів сучасної професійної діяльності.

Загалом цього року атестувалося двісті вісімдесят сім студентів-магістрів заочної форми навчання. П’ятдесят один випускник отримав диплом з відзнакою.

Колектив факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян Національного транспортного університету вітає випускників з успішною атестацією та бажає їм невпинного розвитку, професійних досягнень та активної участі у повоєнній відбудові України.