Реалізація академічної мобільності з університетом Альмерії для адміністративних працівників за програмою ERASMUS+ в НТУ

В рамках тижня академічної мобільності для адміністративних працівників за програмою ERASMUS+ до Національного транспортного університету, на період з 17 по 21 червня, завітала Анастасія Бутовська співробітниця міжнародного відділу університету Альмерія, Іспанія. В перший день мобільності відбулася зустріч з проректором з навчальної роботи, професором Грищуком Олександром Казимировичем та деканом факультету менеджменту, логістики та туризму, професором Бакуліч Оленою Олександрівною, було обговорено ціль візиту та перспективи подальшого співробітництва.

Основні завдання, що визначені даною мобільністю наступні:

– особиста зустріч з співробітниками університету-партнера, створення нових контактів з усіма залученими відділами для успішного виконання майбутніх мобільностей;

– ознайомлення з усіма перевагами співпраці з університетом Альмерії: напрямки досліджень, результати попередніх проектів тощо;

– обговорення різних аспектів, пов’язаних з організацією механізмів мобільності та співробітництва, процедурами відбору, академічним визнанням тощо;

– поширення результатів проекту на місцевому та національному рівнях;

– отримання кращих знання про країну та університет-партнер, а також про послуги, які пропонуються іноземним студентам, щоб передати ці знання потенційним кандидатам та академічним координаторам в університеті Альмерії тощо.

В рамках реалізації запланованого плану мобільності, за участі завідувачів кафедр факультету менеджменту, логістики та туризму, співробітників відповідальних за міжнародну діяльність, а також студентів, відбулися презентації університету Альмерія, а також Національного транспортного університету.

Після обговорення питань подальшої співпраці між університетами була організована екскурсія лабораторіями автомеханічного факультету, а саме: лабораторії випробування двигунів, автомобілів, Навчально-науковий центр автомобільного транспорту, Навчальний науково-виробничий комплекс «НТУ-MOTUL», Науковий та навчальний центр дорожніх машин.