Результати ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018-2019 навчальному році», на базі Національного транспортного університету 17-19 квітня 2019 року було проведено другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт». В олімпіаді прийняли участь 37 студентів з 15 закладів вищої освіти України.

Вітальне слово від оргкомітету олімпіади

Учасники олімпіади

Нагородження переможців

За результатами олімпіади визначені наступні переможці та призери:

Назва ВНЗ ПІБ студента Місце
Національний транспортний університет Глига Ольга Ігорівна I
Харківський національний автомобільно-дорожній університет Литвин Антон Владиславович II
Вінницький національний технічний університет Салата Владислав Григорович II
Національний університет водного господарства та природокористування Лисанець Михайло Васильович III
Львівський національний аграрний університет Витвицький Святослав Олегович III
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського Зайцев Андрій Станіславович III

Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади та зичимо подальших успіхів!