Фінал Ліги Сміху на кубок НТУ

04 квітня 2018 року відбувся Фінал Ліги Сміху на кубок НТУ. В фіналі приймали участь5 команд під керівництвом запрошених тренерів:

1. Команда «Файна Є» – тренер – актор телевізійної команди Ліги Сміху «Вот эти парни радиофизики» (університет ім. Т.Г.Шевченка) – Артьом Сагітов.
  2. Команда «Сорри, Папа» – тренер – капітан команди «Летний вечер» – чемпіона Дніпровської Ліги Сміху (університет ім. Т.Г.Шевченка) – Віталій Павлов.
  3. Команда «Внезапный лещ» – тренер – режисер, балетмейстер, хореограф – постановник, в недавньому минулому художній керівник ЦСТД НТУ – Олексій Фролов.

4 Команда «Кто эти люди» – тренер – випускник НТУ, наш викладач, неодноразовий чемпіон КВН за версією НТУ – Олександр Гардік.

5 Команда «Білий налів» – тренер – автор та актор телевізійної Ліги Сміху в складі команди «Вот эти парни радиофизики» (університет ім. Т.Г.Шевченка) – Олександр Філімонов.

Всі команди були веселі, кмітливі та смішні. Глядачі в захваті. Судді вирішили, що в цьому сезоні найталановитішою, найкмітливішою та найкумеднішою була команда «Білий налів». Вітаю переможців.

А попереду новий сезон. Всі команди-фіналісти виказали бажання прийняти в ньому участь, а восени прийдуть ще нові, молоді та завзяті. Всім їм бажаємо гумору, творчості та перемог.