Зустріч Міністра інфраструктури В. В. Омеляна з колективом університету

29 березня 2019 року відбулась зустріч студентів та викладачів з Міністром інфраструктури України – Володимиром Володимировичем Омеляном.

Володимир Володимирович розповів про розпочаті реформи та можливості їх закріплення в Україні. Розглядалися питання приватизації державних компаній й автомобільних доріг, залізничного та авіатранспорту, а також проблеми корупції в державному секторі.

«Нам потрібні зміни, потрібний новий погляд. Ми не боїмося помилок», – наголосив Володимир Омелян на зустрічі. На його переконання, таким змінам сприятиме участь молоді в реформуванні країни та залучення молодих фахівців до роботи в державних органах.

Зустріч продемонструвала зацікавленість студентів у діяльності Міністерства. Вони активно ставили питання стосовно перспектив у інфраструктурі.

Наприкінці зустрічі Володимир Володимирович запросив студентів пройти стажування в Міністерстві інфраструктури та на особистому досвіді переконатися, що реформи вже проводяться і мають певні результати.

Також Міністр відвідав навчально-наукові лабораторії та наукові центри університету.