Результати ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство»

Згідно з наказом МОН України № 1495 від 09.12.2016 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016-2017 навчальному році», на базі Національного транспортного університету 11-13 квітня 2017 року було проведено другий етап Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство».

За результатами другого етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство», було визначено наступних переможців:

Переможці Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство»

Назва ВНЗ ПІБ студента

Місце

Національний транспортний університет Косенко Максим Ігорович

I

Харківський національний автомобільно-дорожній університет ХНАДУ Кривохижа Катерина Сергіївна

Вінницький національний технічний університет Тодорашко Григорій Юрійович

Львівський національний аграрний університет Павлюк Ілля Іванович

III

Тернопільський національний технічний університет ім. І.Пулюя Чорний Тарас Володимирович

III

Івано-Франківський національний університет нафти і газу Семкович Петро Ярославович

III

Відгуки та пропозиції щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство» можна надсилати на електронну адресу olimpstud@ukr.net протягом квітня – травня 2017 року.