14 лютого 2024 року в навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-2» (Cлавське, Львівська область) відбулася робоча зустріч з проєкту «Мережа трансформаційного навчання для забезпечення стійкості сприяння українській вищій освіті у забезпеченні сталого та надійного відновлення (післявоєнної) України» у рамках ІV Міжнародного наукового симпозіуму «Сталий розвиток – стан та перспективи».

На зустрічі були присутні представники Національного транспортного університету – РУТКОВСЬКА Інесса, КОВАЛЕНКО Наталія, державного університету «Житомирська політехніка» – ПАЦЕВА Ірина, УСТИМЕНКО Володимир, ХОМЕНКО Світлана, НОНІК Людмила, БЕЛЬМЕГА Іван; Одеського державного екологічного університету – САФРАНОВ Тамерлан, ЧУГАЙ Ангеліна. До обговорення важливих завдань проєкту доєдналися також представники інших закладів вищої освіти України, зокрема завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування національного університету «Львівська політехніка», д.т.н., професор МАЛЬОВАНИЙ Мирослав та директор Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Вінницького національного технічного університету, д.т.н., професор ПЕТРУК Василь.

Під час зустрічі РУТКОВСЬКА Інесса розповіла всім присутнім про зміст діяльності робочих груп проєкту та наголосила на важливості посилення суспільно-політичної ролі українських університетів у просуванні, формуванні, імплементації та підтримки процесу відновлення на засадах сталого розвитку та під час круглого столу поділилася досвідом впровадження елементів стратегії сталого розвитку в Національному транспортному університеті. КОВАЛЕНКО Наталія в ході круглого столу підняла питання щодо необхідності залучення студентів до реалізації проектів, що сприятимуть сталому розвитку громад.

За результатами зустрічі були визначені та напрацьовані шляхи подальшої співпраці та запланована наступна зустріч у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника для обговорення сталого розвитку та біорізноманіття Карпатського регіону.